0
(0)

З 15 по 20 травня 2019р. на леваді поблизу с. Черче, Чемеровецького району, відбувся 57 Чемпіонат області зі спортивного туризму серед учнівської молоді.
Чемпіонат складався з двох Кубків області: велосипедного та пішохідного туризму.
У Кубку області з пішохідного туризму взяли участь 17 команд.
Команда Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання (директор Ілаш Н.М.) зайняла 4 підсумкове місце. На дистанції «Командна смуга перешкод» команда отримала 6 місце, а на дистанції «Крос похід» – 4. Зв’язка Маліновський Олексій та Гуменюк Андрій нагороджені грамотами Хмельницької обласної федерації спортивного туризму за 3 місце.

У Кубку області з велосипедного туризму взяли участь 14 команд. Касапчук Аліна, вихованка ПНВО зайняла 3 місце у комплексній дистанції  (складові: «Тріал», «Велокрос», «Фігурне водіння велосипеда»). За зайняте призове місце була нагороджена грамотою Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Чемпіонат проходив за підтримки Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (директор Колесник Н.В.).

Окрема подяка за надану допомогу у проведенні змагань нашим постійним спонсорам, а саме: директору Кам’янець-Подільського ТОВ «Український кристал» Володимиру Юр’єву та Анатолію Ковальському, директору готельного комплексу «Гала-готель».