Екскурсія-діалог Кам’янцем-Подільським
26.05.2026 р. керівником гуртка Недрею Т.В. для вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці» проведено підсумкове заняття за ІІ семестр у формі екскурсії-діалогу «Наше рідне місто». Гуртківці розповідали про пам’ятки та історію рідного…