Телефонні програми і додатки

Пропонуємо додатки,  які допоможуть як учням та і керівникам гуртків в роботі.


✅ goRecycle

Український додаток, який представляє собою мапу з пунктами прийому технологічних відходів (саме ламп та батарей).

Завантажити додаток з Play Market.

✅ EcoinspectorUA

Додайте інформацію про вчинене екопорушення чи виникнення екопроблеми і слідкуйте за реакцією природоохоронних органів в режимі онлайн. Система проконтролює процес реального вирішення екопроблеми.

Завантажити додаток з Play Market.

✅ “Кліматичні краплі”

Мобільний додаток відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети. Кожен бал, що має назву “Кліматична крапля” – це 1 кг парникового газу СО2, який не потрапляє до атмосфери внаслідок екологічних дій користувачів додатку.

Партнери додатку – екологічно-свідомі підприємства та організації – приймають від Джерел кліматичні краплі в обмін на знижки, бонуси або призи.

Окрім фізичних осіб, Джерелами можуть бути школи (див. інформацію про шкільний конкурс), ОСББ, компанії тощо.

Завантажити додаток з Play Market.

✅ Litterati

Додаток дає можливість користувачам створити глобальну базу даних стихійних звалищ по всьому світу. Для цього ви фотографуєте звалище і класифікуєте її за допомогою спеціальних тегів.

Завантажити додаток з Play Market або з App Store

✅ Сортуй

Український додаток, розроблений компанією «MacPaw Labs». Допомагає детально розібратися у типах відходів та правилах сортування різних організацій. Усі відходи поділені на наступні категорії: одноразовий посуд, пластик, папір і картон, скло, метал, тетра-пак, батарейки. Якщо не можете знайти потрібну категорію, зазирніть до розділу «Інше».

Окрім цього, «Сортуй» стисло розкаже про різні організації, зайняті у сфері сортування, збору або переробки, а на мапі відмітить пункти прийому вторсировини. Розділ «Новини» та перелік операторів із сортування оновлюються.

Завантажити додаток з Play Market або з App Store

✅ Trash-It

У цьому додатку ти фотографуєш те, що йде у смітник, а машинний інтелект підкаже, чи це підходить для компосту, загального сміття, електронних відходів або може йти на переробку. Якщо програма сумнівається у типі відходів, то відобразить це у процентах.

Завантажити додаток з Play Market

✅ Ecolabel guide

Додаток пояснює  значення екологічного маркування, нанесеного на етикетку, чи пакування різноманітних продуктів. Довідник додатку містить інформацію про всі надійні системи сертифікації та їхні логотипи.

Завантажити додаток з Play Market

✅ It’s fresh

Калькулятор, який рахує вплив на довкілля і те, скільки грошей можна було б заощадити, не викидаючи їжу.

Працює онлайн

✅ Refill

Цей додаток показує, де можна поповнити запас води, щоб не купувати чергову пластикову пляшку з водою.

Завантажити додаток з Play Market або з App Store

✅ Forest

Цей додаток-гра допомагає вам відкласти телефон і зосередитися на важливих речах. Чим довше ти не будеш торкатися до ґаджету, тим більше гілок виросте на дереві. Якщо ти вийдеш з програми завчасно, дерево гине.

Завантажити додаток з Play Market або з App Store