26.05.2026 р. керівником гуртка Недрею Т.В. для вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці» проведено підсумкове заняття за ІІ семестр у формі екскурсії-діалогу «Наше рідне місто». Гуртківці розповідали про пам’ятки та історію рідного міста. Згадали про Миколу Леонтовича і Катруся заспівала знаменитого Щедрика. Діти дізналися чому у середньовічних містах вулички були вузесенькі, а Ева розповіла про Кафедральний костел. На Польському ринку оглянули Ратушу. І завершили заняття смачним морозивом. Все буде Україна!












