0
(0)

8 травня, у День пам’яті та примирення, керівники гуртків Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання Трояновська О.М. та Мізернюк П.А., долучилися до тематичних заходів, присвячених вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни та всіх, хто загинув у боротьбі за мир і свободу.
Педагоги провели з вихованцями тематичні бесіди, творчі заняття та майстер-класи, під час яких діти виготовляли символи пам’яті, листівки та говорили про важливість миру, єдності й збереження історичної пам’яті.
Такі заходи допомагають виховувати у дітей патріотизм, повагу до історії та вдячність!

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь