Підведено підсумки міського конкурсу “Годівничка”

5
(3)

Годування птахів – заняття не тільки цікаве, що дозволяє спостерігати за пернатими, але приносить величезну користь природі. Підгодівля птахів взимку – найкращий спосіб одночасно спостерігати за цікавими пернатими сусідами та допомагати їм у скрутний період. Перші похолодання дали поштовх Кам’янець-Подільському міському осередку «Екологічна варта» в співпраці з національним парком НПП «Подільські Товари» приєднатися до Всеукраїнського конкурсу «Годівничка» під гаслом «Нагодуй птахів взимку».
До виготовлення годівниць активно долучились загони «Екологічної варти», учні, вихованці адже навіть найскромніша Годівничка може стати у нагоді.
Також учнями та вихованцями було видано агітаційні листівки, малюнки, лепбуки.
Підсумки регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу відбулись Кам’янець-Подільському ліцеї №7. З привітальним словами звернулись Богомолова Оксана Антонівна методист ПНВО, Дем’янова Олена Вікторівна провідний фахівець національного парку НПП «Подільські Товари» та Ілаш Наталія Миколаївна директор ПНВО, присутні були загони шкіл «Екологічної варти» та вихованці гуртків.
Вихованці та учні пройшли цікаву гру-квест «Зимові птахи». В кінці заходу було вручення сертифікатів за активну участь у квест-грі , грамоти та дипломи за номінації в регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу «Годівничка».
Щиро дякуємо педагогам за їх відданість та активність в таких важкий для країни час.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Залишити відповідь