Розпочались Новорічно-різдняві заходи

5
(2)

Часто діти дуже допитливі й енергійні. Важливо правильно направити їхню енергію та помітити, що їх цікавить. Майстер-класи, квест-ігри хороша можливість перевірити, яке заняття подобається дитині, і цікаво провести з нею час. Тому на час канікул керівники гуртків відділу ЕНЦУМ (ПНВО) проведуть цікаві майстер-класи.
Відвідавши творчий майстер-клас вихованці отримають нові знання, розвинуть свої soft skills та зможуть відволіктися від гаджетів.
Soft skills – «гнучкі навички», які допомагають гарно виконувати свою роботу, та є важливими для майбутньої кар’єри дитини. Технології розвиваються досить швидко, і цінним працівником зараз стає не той, хто багато всього знає, а той, хто вміє швидко навчатися, ефективно пристосовуватися до нових умов та знаходити нестандартні рішення. До навичок soft skills належать: комунікативні, креативні навички, уміння працювати з інформацією, навички самоорганізації, стресостійкість. Саме креативність, навички спілкування, уміння працювати в групі можна чудово розвивати на майстер-класах. І перевагою буде те, що дитина здобуватиме важливі знання та досвід у процесі творчості, під час пізнавального захопливого заняття, а не нудного уроку. Надмірне ж користування гаджетами тягне собою певні негативні наслідки, тому відволікатися від них на цікавих майстер-класах – це чудова можливість для кожної дитини та вихованців.
Діти весь час відкривають для себе щось нове, а наше завдання полягає в тому, щоб розвинути їх вміння та бажання вчитися.
Вихованці гуртка “Джура” весело провели час на передноворічній вечірці. А хтось наполегливо тренується у січні аж двоє змагань з пішохідного туризму. А інші вперше випробували свої сили у підкоренні скеледрому.
В майбутньому багато процесів в нашому житті буде автоматизовано, і це відбувається вже сьогодні, саме тому уміння творчо мислити, яке ми розвиваємо на кожному майстер-класі, допоможе вашим дітям бути затребуваними та успішними у майбутньому.
Заходи продовжаться й після Нового року. Тож запрошуємо гуртківців прийняти активну участь в них.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Залишити відповідь