5
(5)

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Однією з найбільш серйозних небезпек для дітей на вулиці є зустріч з небезпечними незнайомцями – людьми, схильними до злочинних дій. Для того, щоб уникнути такої зустрічі, а якщо вона все ж таки відбулася, то зберегти своє життя та здоров’я, потрібно знати прості, але дієві правила поведінки з незнайомцями.
Осторонь від цієї актуальної проблеми на залишаються і юні вихованці ПНВО. Керівник гуртків Мисько В.З. разом із психологом Грушковою М.В. провели заняття на цю тему.
На прикладі мультфільму вихованці гуртка «Природа рідного краю» побачили, що робити, якщо незнайомець запрошує до себе, пропонує іграшки, погратися, щось просить. Отримані знання щодо безпечної поведінки учні закріпили за допомогою вправ та цікавих завдань.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь