Успішний виступ гуртківців на всеукраїнському фестивалі

З 8 по 10 листопада в Києві відбувся всеукраїнський фестиваль “Скарбниця народної духовності: Українська паляниця”
В межах програми учасники представляли обряди свого регіону, показали виставку-презентацію обрядових хлібних виробів, презентували діяльність музеїв хліба та взяли участь в конкурсі “Українська паляниця”.
За сприяння управління освіти і науки у фестивалі прийняли участь гуртківці ПНВО (Брижатий Ігор, Величко Крістіна, Гільовська Маргарита, Мельник Ангеліна, Нагабась Вікторія, Слободян Валентин, Шевчук Діана), які є учнями ліцею (директор Ковальська Тамара Григорівна), вони гідно представили Хмельницьку область та здобули 2 і 3 місця в різних номінаціях фестивалю.
Діти залишились задоволені поїздкою на фестиваль, так як це дало їм можливість показати себе, повчитися у інших та долучитися до такого величного феєричного дійства, яке об’єднало дітей з усієї України.
Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших перемог та успіхів.
Окрема подяка за сприяння участі вихованців в Фестивалі директору НВК №9 Осадчук Н.В., директору ліцею Ковальській Т. Г. та Юр’єву Володимиру Васильовичу, директору Кам’янець-Подільського ТОВ “Український кристал”, за надану продукцію з якої булаоформлена виставка-презентація обрядових хлібних виробів Поділля. Сподіваємося на подальшу співпрацю з ТОВ «Український кристал».

Залиште перший коментар

Залишити коментар