Зима – це прекрасна пора року для красивих фотографій, і для цього не обов’язково мати дорогу зеркалку або професійний фотоапарат. Хороший знімок можна зробити навіть на смартфон, трохи відредагувати його в додатку і вуаля – ти вже непоганий мобільний фотограф. Керівник гуртків Воронюк В.О., на допомогу гуртківцям та керівникам гуртків підготував матеріал про зйомку фото в зимовий період і як красиво обробляти фотографії.
Дивитися тут.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/01/iphone-photo-1.jpg)