З метою націлення юннатів на необхідність допомоги птахам взимку. Виготовлення годівничок, розвішування, підгодівля птахів та спостереження. Сприяти розвитку таких моральних якостей, як цікавість і любов до живої природи, вміння працювати в групі. Виховувати відповідальність за доручену справу, пропонуємо взяти участь у квесті «Найкращі знавці зимуючих птахів».
Усі, хто любить пошук та пригоди. Тоді вперед!
Завдадання дивитися тут.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/01/6767766767.jpg)