«Всесвітній день водно-болотних угідь» відзначається в світі з 1997 року.
Дата для святкування цього дня була обрана не раптово: саме в цей день, 2 лютого 1971 року, в іранському місті Рамсар була підписана «Конвенція про водно-болотні угіддя». Ця Конвенція була підписана з метою захистити водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення (головним чином у якості місць існування водоплавних птахів). За станом на 18 січня 2006 року учасниками цієї конвенції є вже 150 держав.
Вихованці гуртка «Природа рідного краю» (кер. Богомолова О.А.) ознайомились з представниками водно – болотяних угідь та намалювали малюнки.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG-c35cc96bf62f1bcf11fb6d7b76359c52-V.jpg)