Вихованці гуртка “Юні туристи-краєзнавці” (кер. Недря Т.В.) провели заняття в лісі. В ході якого здійснили екологічний рейд – прибрали від сміття велику галявину, яка є одним із місць відпочинку місцевих жителів. Проте більшість з них не переймаються тим, аби прибрати територію лісу від рештків свого відпочинку. Гуртківці вирішили не словом, а ділом довести своє ставлення до рідного краю й показати дорослим приклад гідної поведінки.
Також діти весело проводжали зиму та зустрічали весну.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-af93682e3331624491ae306ce506adc9-V.jpg)