Використання відеоматеріалів значно покращує ефективність навчального-виховного процесу, спонукає до комунікативної діяльності та дозволяє засвоїти до 65% матеріалу.
Керівник гуртків ПНВО Воронюк В.О. провів для своїх колег цикл семінарів “Професійні рекомендації до використання сучасних технологій в позашкільному закладі”.
Метою яких було навчання сучасним технологіям створення відео з телефона, ноутбука чи персонального комп’ютера.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-b34207d4cc26e8e87bf3843dd0a67f4e-V.jpg)