Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури.
За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у самому пізнаваному елементі українського вбрання – у вишиванці. Ось і вихованці гуртка “Туристичне багатоборство” (кер.Касапчук Н.В.) приєднались до традиції в підтримку української культури.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/05/75197516b798fc63794a8a2cc7ea3466.jpg)