В Україні вже в 15-те відзначатимуть «Всесвітній День вишиванки», який щороку святкується у третій четвер травня. Цього року свято припало на 20 травня.
З кожним роком, все більше людей цього дня демонструють свою прихильність до українського традиційного одягу: вдягають вишиванку на роботу, навчання чи просто на прогулянку.Тому, окрім гуртківців до челенджу “Вдягни вишиванку” приєдналися й керівники гуртків.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG_20210520_142456-scaled-e1621543124188.jpg)