30 вересня 2021 року психологом ПНВО Грушковою Марією було проведене заняття для керівників гуртків еколого-натуралістичного відділу ПНВО з елементами тренінгу на тему: «Профілактика професійного стресу».
Заняття мало на меті підготувати педагогів до розуміння психічного стану при стресі; ознайомити з термінологією з даної проблеми; обговорити наслідки стресу та як подолати його з найменшими втратами для організму в цілому; допомогти учасникам виробити уміння протистояння, послаблення стресових ситуацій.
Це було реалізовано за допомогою вправ, групового колажу «Що допоможе подолати стрес», ознайомлення з техніками швидкої антистресової допомоги.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_5098.jpg)