6 жовтня учні 1 – Б класу загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів 6 (вчителі: Карпінська Катерина Павлівна, Хвалинська Мар’яна Миколаївна) відвідали екологічний відділ.
Під час екскурсії учні ознайомилися з Музеєм хліба, в якому зібрані експозиції традиційних хлібопекарських виробів нашого регіону, а також мали можливість побувати в зеленій світлиці та спостерігати за птахами, акваріумними рибками, декоративними кроликам та іншими видами тварин. На завершення діти поринули в казковий квест, який для них провели: Богомолова О.А., Данчук Н.Я., Столяр О.В, Тимцясь О.В., Серветник М.М. та Воронюк В.О.
Учні отримали масу вражень не тільки від екскурсії, а й квесту.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_5270.jpg)