Вихованці гуртка “Туристичне багатоборство” (кер. Бабюк В.Т.) здійснили похід вихідного дня. Він розпочався від ЗОШ №6 через селище Першотравневе до Цементного заводу та Гусениці. А далі простягся р.Мукша – Кармелюкова печера та гора – санаторій Лісова пісня- Біла Криничка- – штольні- Лиса гора – карьєр- С.Вербка.
Загалом гуртківці подолали 21 км. та одержали чимало вражень.
Дослідження з походу будуть викладені у звіті та подані на конкурс походів та екскурсій серед ЗЗСО, що відбудеться в рамках шкільної “Туріади”.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-9faa3e6f18e475e3ed2295cc727499e8-V.jpg)