Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.
Вихованка гуртка військово патріотичниго виховання Воронюк Олександра (кер. Галецька О.В.) на допомогу гуртківцям підготувала відео “Надання першої медичної допомоги”.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2022/01/6012.jpg)