Весна – пора пробудження природи. Цікаво, що колись саме у цей час проводились обряди плодючості, що мали сприяти відродженню життя. У цьому плані весняні поробки також можна сприймати як певний ритуал, що наближає прихід тепла і пробудження природи.
ПНВО продовжує проводити заходи для маленьких українців, які через війну вимушено залишили свої міста. Так, 27 квітня 2022 року керівники гуртків ПНВО з метою піднесення спортивного духу та підтримки ЗСУ для дітей-переселенців продовжили спортивні ігри “Крок до перемоги”.
Крім спортсменів діти відчули себе флористами-дизайнерами при виготовлені квітів із гофрованого паперу.
Сподіваємося, що квіти стануть окрасою будинку або чудовим подарунком на свято.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG-34f14bf30bc5cef23a21d67b78d2bd88-V.jpg)