Настав час змін! Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання покликана допомогти сформувати культуру чистоти та разом зменшувати негативний вплив на довкілля. «Зробимо Україну чистою разом!», – закликає міський осередок «Екологічної варти» .
Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака. За можливості, відсортувати й здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини.
Вихованці гуртків ПНВО та вартівці взяли активну участь прибула території біля школи та прилеглі до них територій.
ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!!!
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2022/09/2_20220917_133301_0001.png)