28 жовтня дуже важлива дата в календарі України – День визволення України від нацистських окупантів. День вписаний до національного календаря сучасної України Указом Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року. Ця трагедія, яка зачепила кожного українця, кожне село, містечко та місто не має бути забута. Пам’ять про складний час має передаватися з покоління в покоління. З метою закріпити й увіковічити історичну пам’ять написано і пишуться книги, документальна і художня література. Відзнято безліч відеоматеріалу. Все це доступно, лише ідуть від нас справжні свідки тих давніх подій, які назавжди змінили світ. Ми не будемо забувати їх свідчення!
В цей день говоримо про трагедію війни. Так, в гуртку “Туристське багатоборство” (керівник Кух О.М) відбулася бесіда про війну з демонстрацією фрагментів документальних та художніх фільмів. Важливо, щоб юне покоління знало про події 1941-44 р. Будемо пам’ятати і не забувати!
У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення!
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG-6ccbf6eafd7e9236c96e8f3a273c912d-V.jpg)