Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.
Для вихованців гуртка “Юні флористи” (кер. Тимцясь О.В.) була проведена година спілкування “Не дамо загасити свічку пам’яті”. Разом з дітьми виготовлено свічки, які нагадують нам і нашим дітям, що – ми не маємо права забути жертв Голодомору. Діти прикріпили символічну свічку, виготовлену власноруч, на карту України.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG-31d7867cac895f86f8d08c8a9922171f-V.jpg)