Учні 9-в класу ліцею №9 на уроці трудового навчання на базі ПНВО (вчитель Веренчук Н.І.) підтримали акцію «Зігрій солдата» та виготовили окопні свічки для воїнів ЗСУ. Діти активно та відповідально працювали протягом уроку і зуміли виготовити велику кількість свічок. Особливо хочеться відмітити гарну мотивацію учнів та їх згуртований і дружній колектив. Безумовно, що це заслуга класного керівника Тетяни Блюсюк.
Все буде Україна!
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG-e8406e611a4108707cd86bd60c3907ed-V.jpg)