Для вихованців гуртків “Юні рослинники” та “Юні орнітологи”, 6-А класу ліцею #13 (керівник гуртка Трояновська О.М.) було проведено цікаву квест-гру з нагоди Дня Святого Валентина.
Гуртківців ознайомилися з п’ятьма способами прояву любові, згідно світового бестселера «П’ять мов любові» доктора Ґері Чепмена.
Із задоволенням виконували всі завдання квест-гри та найбільше дітям сподобалося дарувати обійми та ділитися ідеями різних способів проводити час разом.
Створили серце побажань з добрих та приємних кожному слів.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-654b2fab4f982af07d7fa0f1c167f544-V.jpg)