20 вересня 2016 року в рамках Тижня екології в НВК №14 з учнями 5–Г класу керівниками гуртків позашкільного навчально-виховного об’єднання Гламоздою Н.В. та Гоцуляк І.В. було проведено захоплююче заняття, а саме: гру-подорож “Стежинками екології”.
Заняття проходило здебільшого в ігровій формі. Дітки із задоволенням приймали участь у кожному із запропонованих завдань. Ігрові вправи були тісно взаємопов’язані із теоритичними аспектами в галузі екології.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2016/10/SoisPg27brc.jpg)