10 березня – День державного гімну.
Саме цього дня у 1865 році в польському місті Перемишль на Шевченкових роковинах уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського.
Нині українці зі словами гімну перебувать на фронті, в окопах та боях, виборюючи суверенне право нашої держави бути вільною, демократичною та незалежною.
Напередодні цієї дати, вихованці гуртка “Природа рідного краю” (керівник Наталія Журавель) поклали квіти в парку Слави міста Кам’янця-Подільського та вшанувавши пам’ять героїв, котрі загинули захищаючи суверенітет нашої держави. На завершення заходу діти заспівали Гімн України “Ще не вмерла України…”
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-1f40101daca2eeb895cfd36b62d96996-V.jpg)