Щороку всі християни з великим нетерпінням чекають світле свято -Великдень, а діти особливо. Вихованці гуртка «Юні флористи» (керівник гуртка Олена Тимцясь) власноруч виготовляли великодній декор. Власноруч створювали сувеніри і подарунки в різних техніках, проявляючи свою фантазію і творчі здібності.
Діти з цікавістю пізнавали щось нове і творили.
Щиро і сердечно вітаємо всіх з чудовим і світлим днем – Великим Великоднем! Нехай цей чарівний, радісний і священний день принесе нам Перемогу.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/04/bc14cd0c-2213-47a7-b256-441fed532d2b.jpg)