24 листопада 2017р. кам’янчани долучилися до Години пам’яті з нагоди Дня вшанування жертв голодоморів, що відбулася в сесійній залі міської ради. Участь у заході взяли представники міської влади, депутатського корпусу, військові, освітяни, громадськість.
Жертв репресій присутні в залі згадали хвилиною мовчання та помолилися за них разом із хоровою капелою “Журавлик”, яка виконала “Отче наш”. До пам’ятного знаку жертвам Голодомору представники депутатського корпусу поклали квіти, а вихованці гуртка ПНВО «Юні миротворці» – запалені лампадки.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2017/12/24131474_1790440974364259_522351556059519880_n.jpg)