10 жовтня в усьому світі відзначається день психічного або ментального здоров’я.
З метою привернення уваги гуртківців до важливості турботи про свій психічний стан, 11 жовтня керівником гуртка Тетяною Недрею для вихованців гуртка «Пішохідний туризм» було проведене заняття «Кольорові емоції» з використанням психологічних вправ. Учні визначали свої емоції та як часто вони виникають отримавши навички щодо їх регулювання.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/10/391718772_812403587558032_7799473207662253029_n.jpg)