Щороку, 13 листопада відзначається Всесвітній день доброти. Саме з цієї нагоди для вихованців гуртка “Юні флористи” (керівник гуртка Бурлуцька О.І.), учнів ліцею 3 проведено виховну годину “Поспішай творити добро”, метою якої було нагадати дітям про важливість бути добрим не тільки в цей день, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисливо. На завершення заходу гуртківці стали учасниками ще і майстер-класу “Їжачок-добрячок”.
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і виховувати дітей”.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-649b26c0a57525d21662dc2197fec852-V.jpg)