Виготовляти прикраси своїми руками стає дуже модно. Найрізноманітніші красиві прикраси з природних матеріалів можна все частіше побачити на вітринах магазинів.
Для вихованців гуртка “Природа рідного краю” (керівник гуртка Юр’єва Т.М.), було проведено заняття на тему “Прикраси від давнини і до сьогодення”. Діти ознайомилися з історією виникнення прикрас,проаналізували їх оберегове значення. Дізналися, що із підручних матеріалів, можна зробити гарні браслети, чим власне і зайнялися.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-eea20721736fce3154a78eadc1ea0149-V.jpg)