Допомогти учневі зорієнтуватися у житті, максимально підготуватися до прийняття рішення пов’язаного з обранням майбутньої професії – одне з пріоритетних завдань координаційного центру технологічного напрямку ПНВО.
З метою забезпечення умов щодо професійного самовизначення учнів, формування готовності до свідомого вибору та оволодіння майбутньою професією, вчитель предмету «Людина і світ професій» Лазаркевич Лариса Георгіївна організувала 23 листопада в ліцеї №14 зустріч старшокласників з викладачами факультету фізичної культури КПНУ ім. І. Огієнка.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231123_095438-scaled.jpg)