Зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, керівники гуртків ПНВО Грушкова М.В., Мізернюк П.А., Бурлуцька О.І. та Дульська А.А. провели майстер-класи: “Різдвяний вертеп”, “Різдвяна свічка”, “Дракон – символ 2024 року”, “Новорічна казка”. Дітям сподобалось створювати прикраси своїми руками.
Безмежно дякуємо нашим ЗСУ за можливість працювати і навчати дітей.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG-6c9b5ae8a0c4e0ad17e5d58f8af6df4f-V.jpg)