Конфлікти погіршують настрій і здоров’я людей, руйнують міжособистісні стосунки, знижують згуртованість і взаємодію у групі. Але попри це, вони все ж присутні в нашому житті. Саме тому актуальним є питання навчити учнів обирати правильну лінію поведінки для запобігання конфлікту та виходу з нього, якщо він стався.
Саме з цією метою 14.02.2024р. психологом ПНВО Грушковою Марією Вікторівною для вихованців гуртка “Пішохідний туризм” (керівник гуртка Недря Т.В.) було проведено заняття «Вчимося вирішувати конфлікти».
Гуртківці мали змогу дослідити стратегії поведінки в конфліктних ситуаціях та обрати найефективніші з них. Визначити, що допомагає впоратися з емоціями, які виникають під час конфлікту; зарядитися позитивними емоціями.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та виховувати дітей!
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2024/02/417698594_902415985223458_7666893027605902148_n.jpg)