27 березня вихованці гуртка “Юні флористи” (керівник гуртка Людмила Подшивалова) відправилися в захоплюючу подорож до мальовничих Карпат. Ця мандрівка стала не лише часом для відпочинку, але й можливістю пізнати різноманітність природи Українських Карпат.
Мандрівка стала незабутнім досвідом, котрий збагатив знання дітей про природу та ще більше зміцнив їхню дружбу.
Дякуємо ЗСУ за можливість подорожувати нашою мальовничою Україною!
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2024/04/434073193_930326245765765_170953937134133370_n.jpg)