У рамках відзначення Дня міста 17 травня 2019 року традиційно Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник приготував приємний сюрприз для всіх поціновувачів історії, долучившись до акції «Європейська ніч музеїв» зробив для відвідувачів з 18 до 24 години безкоштовний вхід.
Скориставшись цією акцією керівники гуртків туристсько-краєзнавчого відділу ПНВО Воронюк В.О. та Бабюк В.Т. зі своїми гуртківцями побували в усіх музеях міста.
Діти побачили не тільки цікаві експозиції та виставки, а різні експонати: 16-ти кілограмову кольчугу, скіфських ідолів, колекцію давніх і сучасних монет та паперових грошей тощо.
Задоволені гарно проведеним часом, масою вражень гуртківці повернулися додому.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2019/05/60899619_1033367020207800_6371473310898716672_n.jpg)