23 травня 2019р. в місті Києві відбувся очний XlV Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Обдаровані діти – надія України». В очному етапі конкурсі взяв участь вихованець позашкільного навчально-виховного об’єднання Богомолов Олександр (керівник Богомолова О.А.).
За підсумками участі в конкурсі Богомолов Олександр отримав грамоту та цінний подарунок.
Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів!
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2019/05/60858916_2271570429604153_7589149500556443648_o.jpg)