16 жовтня 2019 року вихованці еколого-натуралістичного відділу ПНВО взяли участь в обласній дитячій науково-практичній конференції з питань виконання учнями індивідуальних експериментальних науково-дослідницьких робіт під керівництвом педагогів-ентузіастів юннатівської роботи, провідних фахівців народного господарства та науковців в галузі природничих наук (біології, екології, біохімії), сільського і лісового господарства.
Вихованка гуртка «Юні валеологи» Семик Софія, керівник Юр’єва Т.М., виступила з доповіддю на тему «Розведення шиншил в домашніх умовах».
Гоцуляк Ірина, вихованка гуртка «Лікарські рослини», керівник Гоцуляк І.В., виступила з доповіддю на тему «Де був смітник – там став квітник».
За участь в конференції діти отримали грамоти.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-8cda7ad9adb4b942c0004eb2e6fa40f4-V.jpg)