29 січня в конференц залі Готелю 7-днів відбулася цікава зустріч з бійцями 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії “Аратта”. Капелан ГО “Учасників АТО” Marcin Wirkowski запросив на зустріч з бойовими друзями вихованців гуртків національно-патріотичного виховання “Джура” та “Юні миротворці”.
Діти побачили цікавий ролик про роботу українських волонтерів в зоні АТО, мали можливість на практиці ознайомитися з медичним комплектом НАТОвської аптечки та макетами боєприпасів.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2017/01/16406777_1399550840119943_6664074817543167999_n.jpg)