Вихованка гуртка “Юні орнітологи” Куньковська Ангеліна (кер.Богомолова О.А.) на допомогу гуртківцям пропонує презентацію: “Дослідження та визначення можливості виробництва крільчатини в умовах міні-ферм”.
Приємного перегляду!
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2020/08/prodam-kroli-kaliforniyec-krolik-kril-kroliki-photo-677a.jpg)
Кам’янець-Подільське позашкільне навчально-виховне об’єднання, 32300, вул.Огієнка 35а, (03849) 5-14-75, kpmnvk2015@ukr.net
Вихованка гуртка “Юні орнітологи” Куньковська Ангеліна (кер.Богомолова О.А.) на допомогу гуртківцям пропонує презентацію: “Дослідження та визначення можливості виробництва крільчатини в умовах міні-ферм”.
Приємного перегляду!
Наскільки цей пост був корисним?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0
Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.