Гурток ПНВО “Юні друзі природи” (кер.Тимцясь О.В.) представляє відео одного із занять на якому вони робили саморобки, здійснили подорож у підводний світ, і дізнались цікаві факти про дельфінів.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2020/11/Screenshot_20201126_201333-e1606415070791.jpg)
Кам’янець-Подільське позашкільне навчально-виховне об’єднання, 32300, вул.Огієнка 35а, (03849) 5-14-75, kpmnvk2015@ukr.net
Гурток ПНВО “Юні друзі природи” (кер.Тимцясь О.В.) представляє відео одного із занять на якому вони робили саморобки, здійснили подорож у підводний світ, і дізнались цікаві факти про дельфінів.
Наскільки цей пост був корисним?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0
Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.