З нагоди Дня Збройних Сил України, яке ми відзначили 6 грудня 2020 року вихованці гуртка “Юні друзі природи” (кер.Тимцясь О.В.) виготовили вітальні листівки власними руками та писали листи воїнам ООС, висловлюючи їм свою вдячність за чисте небо над нашими головами та надію на мир.
Яскраві листівки були передані одному із учнів військового ліцею, а згодом їх отримають військові в зоні бойових дій.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-8c1342c4b1639278c38e6ddd009d3621-V.jpg)