“Туристи-краєзнавці”


Керівник Недря Тетяна Володимирівна


Мета: є популяризація туризму як способу спортивної, пізнавальної, рекреаційної діяльності учнів, гармонійний фізичний розвиток, підвищення їх спортивної майстерності, оволодіння учнями базовими знаннями, вміннями та навичками з техніки пішохідного туризму, підготовка учнів до участі у пішохідних походах.

Ознайомлення учнів з історією, географією, краєзнавством рідного краю;

Виховання різноббічно вихованої особистості;

Формування активної життєвої позиції з екологічного профілю;

Усвідомлення ролі людини в природі як складової її частки;Ви можете записатися в гуртокОсновне завдання:  надання учням відповідних теоретичних і практичних знань і умінь та навичок, підтримка здорових спортивних принципів у змаганнях, сприяння розвитку морально-вольових, фізичних якостей виховання почуття колективізму, культури поведінки, бережного ставлення до навколишньої природи.

– Навчити гуртківців різних технік подолання природних перешкод;

– Допомогти набути практичних навичок роботи з компасом, картою;

– Підвищити загальний рівень фізичної підготовки гуртківців;

– Розвивати цілеспрямованість самостійність, наполегливість, взаємодопомогу;

– Ознайомити з правилами екологічно грамотної поведінки;

– Виховувати культуру поведінки в навколишньому середовищі;

– Навчити дітей змістовному спілкуванню з однолітками, працювати командами.

Форми та методи: проведення занять: лекції бесіди, практичні заняття, екскурсії. Учні набувають навичок самостійної роботи, навчаються правильно аналізувати науково популярну літературу, розвивають пізнавальну активність.
Робота в гуртку передбачає активну участь гуртківців у спортивних змаганнях, участь у громадсько користній діяльності, здобуття навичок туризму та краєзнавчих спостережень, відвідання музеїв, виставок, майстер-класів, пізнавальні маршрути Києвом та околицями Києва. Дітей чекають походи вихідного дня, підкорення Карпатських гір, спелео походи, пороги та каньйони річок України, катання на лижах, ковзанах, роликах, велосипедах.

Діти пізнають рідний край побачивши і створивши власну колекцію замків, фортець, водоспадів, вершин гір, природних заповідників, печер.
Все це дозволить накопичувати матеріали для рефератів оформлення стендів або тематичних куточків.

Подаруйте дитині незабутні враження, дайте можливість більше спілкуватися з однолітками