5
(3)

День кота – веселе і добре свято, яке присвячене нашим улюбленцям. Кішки приносять в наше життя радість і любов, а їх пустощі роблять побут не таким нудним. Відзначити цю дату можна, давши смачне частування хвостатому другу.
17 лютого відзначається День кота в Європі. Свято засноване італійською журналісткою, яка хотіла вшанувати пам’ять чорних кішок, убитих під час інквізицій. Цю дату відзначають європейські власники кішок.
Коти і кішки – дивовижно добрі і граціозні, мудрі та ласкаві тварини, дуже довірливі і уважні не тільки до самих себе, але і до нас, намагаються бути нав’язливими тільки по-доброму, наполегливо поважають свободу. І крок їм на зустріч, дозволяє всім нам ще раз нагадати про дуже важливі речі, які нами часто не беруться до уваги. Про те, що кожен з нас також може бути трішечки вільніший і розкутіший в своїй доброті, що ми цілком в силах допомогти тим, хто довірився нам, що життя може бути сповненим взаєморозуміння і затишку, теплоти та краси, що життя дуже прекрасна та чудова річ!
Пропонуємо переглянути відео з котиками наших гуртківців та працівників ПНВО.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь