5
(1)

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.
День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево.
Отож, учні ліцею № 7 та вихованці гуртка «Юні флористи» (керівник Богомолова О.А.) взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. Діти грали екологічну гру «Збережемо нашу Землю» складали пазли та малювали малюнки.
Земля — унікальна планета, на якій є життя! Це чудо, яке неможливо повністю осягнути і пояснити, проте, безперечно, варто берегти! Однак людина для Землі — не тільки окраса, а й небезпека! Твоя уважність до довкілля стане стилем життя, який надихатиме інших! Бережи планету для наступних поколінь!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь