Колектив нашого закладу отримав подяку від федерації спортивного орієнтування Хмельницької області за волонтерську допомогу у проведенні Чемпіонат області зі спортивного орієнтування бігом CANYON OPEN CUP, який проходив 25-26 вересня в Камянці-Подільському.
Нагадаємо, що один день змагання проходив в лісовому масиві с. Вербка, а інший у Старому місті. В програмі «CANYON OPEN CUP 2021» було дві непрості дистанції, на яких змагались понад 200 учасників віком від 10 до 65+ років з 9 областей України. У змаганнях взяли участь і вихованці ПНВО. Діти отримали великий досвід, адже довелось змагатись із Чемпіонами України та Європи.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-63a9e1efdb0ab27b4d3b92815562ac9a-V.jpg)