5
(1)

З 21 по 23 жовтня у Хмельницькій області проходив Всеукраїнський семінар-практикум для директорів обласних та Київського міського центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів на тему «Навчально-патріотична та туристсько-краєзнавча діяльність закладів позашкільної освіти в умовах пандемії».
Організаторами проведення вищевказаного заходу були – Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.
22 жовтня учасників семінару приймав Кам’янець-Подільський де ділився досвідом, здобутками у туристсько-краєзнавчій та національно-патріотичній роботі на прикладі позашкільного навчально-виховного об’єднання.
Перед учасниками виступили Маріанна Великохатько, заступник начальника Управління освіти та науки Кам’янець-Подільської міської ради, яка розповіла про стан позашкільної освіти у місті, охоплення учнівської молоді гуртками та результативність участі юних кам’янчан у різноманітних заходах. А також про значимість національно-патріотичного виховання для формування національної свідомості молоді.
Про форми роботи під час дистанційного навчання, напрямки та здобутки гуртківців і керівників гуртків ПНВО, розповіла заступник директора Наталія Веренчук.
Про методи, засоби, форми навчання та виховання, авторські проекти керівників гуртків розповіла Олеся Кух, завідувач туристсько-краєзнавчого відділу.
Значну роль та успіхи у різноманітних конкурсах, акціях та експедиціях, рівень підготовки команди зі скелелазіння та спортивного орієнтування вихованців ПНВО відмітила директор ХОЦТКУМУ Наталія Колесник.
Для учасників семінару на базі скеледрому ПНВО, керівник гуртків Віктор Білий провів майстер-клас зі скелелазіння, а директор ПНВО Наталія Ілаш розповіла про історію втілення проекту скеледрому.
Начальнику управління освіти та науки Сергію Мельнику та колективу ПНВО, організаторами проведення семінару було вручено подяки від департаменту освіти Хмельницької обласної ради за внесок у розвиток туризму і краєзнавства.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь