Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тому традиційно в нашому позашкільному навчально-виховному об’єднанні проводиться тиждень безпеки дитини.
В рамках тижня керівниками гуртків Богомоловою О.А., Гоцуляк І.В., Сорокою Н.Й. та Лазаркевич Л.Г. було проведено тематичні заняття та бесіди на теми: «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» «Бачив я не раз, як вмикає мама газ», консультація «Дитячий травматизм», «Правила безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG-bdce424c825ea665fb7c61ab032dc67e-V.jpg)